LT1460BIS8-10#TR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LT1460BIS8-10#TR
  • Производитель
    Linear Technology
  • Описание
    Linear Technology LT1460BIS8-10#TR Current - Cathode: - Current - Output: 40mA Current - Quiescent: 270?µA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: -40?°C ~ 85?°C Package / Case: 8-SOIC (3.9mm Width) Reference Type: Series Series: - Temperature Coefficient: 10ppm/?°C Tolerance: ?±0.1% Voltage - Input: 10.9 ~ 20 V Voltage - Output: 10V